Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie
Zanin

Zanin

Destylarnia Zanin została założona w 1895 roku przez seniora rodu Bartolo Zanina, który tym samym wyznaczył ścieżkę, którą rodzina podąża już od czterech pokoleń. Jego upór i determinacja sprawiły, że produkowany przez niego trunek stale zyskiwał na popularności. W latach 50-tych XX wieku jego syn kontynuując dzieło ojca stworzył grappę Cavallina Bianca, będącą do dziś znakiem rozpoznawczym firmy, jej bazowym i znanym na całym świecie produktem. Ostatnie dziesięciolecia ubiegłego wieku to niestrudzone starania, by nie tylko produkować jak najlepszą grappę, ale sprawić, że będzie ona szeroko znana. Tworzyli dodatkowe linie produktów, wprowadzali innowacje zarówno w technologii jak i w myśleniu o biznesie, zaczęli również większą wagę przykładać do działań marketingowych.

Dziś, destylarnia jest już w rękach czwartej generacji. Obecni właściciele - rodzeństwo Piero i Allesandra przyjęli na siebie ciężar i odpowiedzialność prowadzenia tej już ponad 100-tu letniej firmy, a ich pasja, wpojona tradycja i młodzieńczy entuzjazm pozwalają na podążanie w dobrze wyznaczonym kierunku.

Produkty Zanina obecne są w 45 krajach na wszystkich kontynentach. Firma jest jednym z głównych graczy na włoskim rynku producentów spirytualiów. Ich trunki zdobyły ponad 160 medali i wyróżnień potwierdzając tym samym swoją bardzo wysoką jakość.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.