Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie
Calvados Louis De Lauriston

Calvados Louis De Lauriston

Calvados Domfrontais to apelacja calvadosu pochodząca z regionu Domfront (Orne), w której przepisy apelacyjne nakazują do produkcji używać minimum 30% gruszek. Dojrzewanie w beczkach musi trwać przynajmniej 3 lata, a powstały trunek jest najbardziej ceniony przez koneserów calvadosu na całym świecie.

Calvados Comte Louis de Lauriston ze swoimi ponad dwustu medalami zdobytymi na lokalnych i międzynarodowych konkursach, jest postrzegany jako najlepszy i najbardziej charakterystyczny calvados z regionu Domfrontais.

Marka Comte Louis de Lauriston jest sygnowana przez Christiana Drouin - znakomitego producenta tradycyjnego calvadosu z Auge, który eksportuje ponad 50% swojej produkcji. Rolnicy i gorzelnicy z regionu Domfront, zaproponowali współpracę Drouinowi, gwarantując doskonałą jakość ręcznej manufaktury, w zamian za pomoc w eksporcie i budowaniu wspólnej marki. Efekty tego join - venture są zachwycające, a Calvados Louis de Lauriston podbija serca miłośników dobrych trunków na całym świecie

W ofercie producenta znajduje się również przepyszne, delikatne i słodkie Pommeau de Normandie oraz tradycyjny normandzki cydr.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.