Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie

Wenneker

Choć firma Wenneker została założona w roku 1693 dziś po ponad 320 latach działalności nadal czuje się tam zapał i kipiącą energię. Przez ponad 3 wieki Wenneker buduje swoją doskonałą reputację producenta najwyższej jakości likierów i obecnie jego produkty dostępne są w ponad 50-ciu krajach na całym świecie.

By tworzyć tak znakomite produkty potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Wenneker wciąż bazuje na recepturach pochodzących z XVII wieku oczywiście dostosowując je, do zmieniających się na przestrzeni lat, gustów klientów. Również opakowanie - butelka musiała zostać zmodyfikowana by nadążyć za bieżącymi trendami. Ale jeżeli nawet zmieniło się opakowanie czy delikatnie zmodyfikowano recepturę, jedno pozostało nienaruszone - to wysoka jakość.

Ta najwyższa jakość oznacza najlepszej jakości składniki jak np.: cytrusy z basenu Morza Śródziemnego, banany z Indonezji, włoskie owoce jagodowe czy świeże zioła z całego świata, a także szlachetne metody produkcji, jak długa, powolna maceracja i perkolacja lub odbywająca się w miedzianych alembikach destylacja.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.