Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie
Paul Mas / Arrogant Frog

Paul Mas / Arrogant Frog

Domaine Paul Mas to jedna z najlepszych winnic francuskiej Langwedocji. Prowadzona obecnie przez Jean - Claude Mas, posiada winnice w całym regionie. Produkuje wysokiej jakości, bardzo owocowe i soczyste wina oddające charakter Langwedocji. W swojej ofercie posiada wiele linii produktowych od prostej i codziennej ClaudeVal przez jednoszczepowe Paul Mas Estate i apelacyjne Mas de Mas, do wielokrotnie nagradzanego, znakomitego Chateau Paul Mas Clos de Mures. Najbardziej znani i rozpoznawalni na całym świecie są jednak dzięki marce Arrogant Frog.

„Niektórzy nazywają nas Żabami, wielu twierdzi, że jesteśmy Aroganccy… Ale czy ktoś powiedział, że Francuzi nie mają poczucia humoru??? Arogancka Żaba czy też Żaba Arogant.

Arogant - osoba manifestująca arogancką postawę.

Żaba - w potocznym języku zaczepne i pejoratywne określenie Francuza.

Arrogant Frog to bardzo nowoczesne wina. Owocowe i smakowite mają uosabiać sposób na życie, który docenia dobre jedzenie, piękne krajobrazy i architekturę, wysoką kulturę i sport. Czyli krótko mówiąc to, za co cały świat podziwia Francję!

Arrogant Frog to dobre, francuskie wina - bez zadęcia i wydziwiania - tylko dla czystej przyjemności!

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.