Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie

Marques Del Atrio

Tradycja, terroir, innowacja, doskonałość i jakość- są to określenia opisujące tożsamość Bodegas Marqués del Atrio i zostały ukształtowane, gdy Jesús Rivero realizował marzenie, mając na celu wyprodukowanie wina o doskonałej jakości, które ponadto ma posiadać osobowość, jaką ma do zaoferowania jeden z najlepszych obszarów Rioja. Grupo Marqués del Atrio to grupa winiarska w La Rioja należąca do rodziny Rivero, która rozpoczęła produkcję wina w Arnedo w 1899 roku. Winnice w La Rioja położone są na wysokości 300-600 m npm, gdzie panują idealne warunki, pozwalające wspaniale dojrzewać rosnącym tu winogronom. 


Dążąc do stałej poprawy jakości win, poczyniono istotne ulepszenia w winnicach i winiarniach, zwłaszcza w ostatnich latach, podczas których, obniżono wydajność zbiorów i poświęcono szczególnie uwagę badaniom różnych działek winnic i ich gleb, gdzie znajdują się krzewy rodzące winogrona najlepszej jakości i odrzucanie tych, które nie osiągają jakości oraz opracowaniu systemu dojrzewania win osobnego dla każdego poletka, tak aby stworzyć wina z charakterem. 


Mając ponad 120-letnią historię, czwarte i piąte pokolenie rodziny prowadzi obecnie firmę, która pozycjonuje się jako jedna z najwybitniejszych grup winiarskich w Hiszpanii. W ich rękach znajdują się także posiadłości w innych regionach w Hiszpanii m.in. w Nawarze, Galicji czy Walencji. Sama winiarnia została zbudowana w początkach XXI wieku w Mendavii, przez piąte pokolenie rodziny – braci Jorge i Manuela Rivero. Od tej pory wina zdobywają uznanie na całym świecie, gromadząc liczne nagrody i medale, a także będąc dostępnymi w ponad 50-ciu krajach świata.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.