Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie

Bodegas Navajas

Bodegas Navajas jest rodzinną winnicą z siedzibą w Navarrette, w samym sercu regionu Rioja. Została założona w 1918r. pod nazwą Bodegas Ariona. W roku 1978 rodzina Navajas stała się jej współwłaścicielami, by 5 lat później (1983r.) stać się jedynym jej posiadaczem. Wtedy to winnica zmieniła nazwę na Bodegas Navajas. Dzisiaj prowadzona jest przez Antonio Navajasa i jego żonę Rosę Marię Gandarias. Ich syn Roberto odpowiedzialny jest za produkcję, a córka Mercedes dba o eksport. Rodzina wkłada bardzo dużo pracy w opiekę nad winnicą, dzięki czemu jakość ich win jest bardzo wysoka. Sam właściciel jest przekonany, że jakość wina zaczyna się już w winnicy i ma swój początek w nasadzeniach pierwszych winorośli. Syn Roberto poświęca bardzo dużo czasu na bieżące kontrolowanie i monitorowanie 150 hektarów upraw.

W 2000 roku rodzina zainwestowała w nowoczesny zakład produkcyjny, dzięki czemu podwoili wielkość piwnic, w których leżakują beczki z winem - obecnie mieści się tu ich aż 10 tysięcy. Bodegas Navajas produkuje rocznie 2,5 miliona butelek wina wysokiej jakości i eksportuje je niemal na cały świat.

Winnica jest otwarta dla zwiedzających. W bardzo nowoczesnej sali degustacyjnej przybyli goście mogą w profesjonalny sposób odkryć smaki i aromaty produkowanych tu win.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.