Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie
Schmitt Sohne

Schmitt Sohne

Już ponad 200 lat temu przodkowie, obecnie zarządzającego winnicą Thomasa Schmitta, osiedlili się w maleńkiej, położonej nad Mozelą, wiosce Longuich. Dziś, korzystając z doświadczeń dziadków, czwarte pokolenie rodziny sprzedaje na cały świat wysokiej jakości, niemieckie wina. Stale kontynuując rozwój firmy i korzystając z najnowszych zdobyczy technologii, nigdy nie tracą z oczu tego co najważniejsze - tradycyjnego produktu najwyższej klasy. Ich polityka nie zmienia się od dwóch stuleci i opiera się na idei, by produkować najlepsze wina, z możliwie najwyższej jakości winogron, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Głównym szczepem wykorzystywanym w winnicy jest Riesling, choć wykorzystują także Muller Thurgau i Weissburgunder. Używają tylko mocno dojrzałych winogron, które dają więcej aromatu i smaku, dzięki czemu powstałe wina są bardziej ekspresyjne i złożone.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.