Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie
Cheval Quancard

Cheval Quancard

Cheval Quancard to jedna z największych i najbardziej znanych firm rodzinnych specjalizująca się w winach bordoskich. Firmę założył w 1844 roku Pierre Quancard łącząc wiedzę i doświadczenie rolników, winemakerów i kupców winnych pod nazwą „Quancard and Fils”. W 1985r. została ona zmieniona na Cheval Quancard, co nawiązuje do wizerunku firmy. Cheval czyli koń, to symbol siły, szlachetności i determinacji.

Dziś Cheval Quancard to właściciel ponad 200 hektarów winnic, ulokowanych w najlepszych obszarach regionu. Do najbardziej znanych posiadłości firmy należą Chateau de Bordes-Quancard (AOC Bordeaux), Cheateau Paillet-Quancard (AOC Cadillac-Côtes de Bordeaux), Château Haut-Logat (AOC Haut-Medoc Cru Bourgeois) Chateau Cossieu-Coutelin (AOC Saint-Estephe). Cheval Quancard jest również kupcem winnym, który wybiera swoje wina, ze szczególnym naciskiem na jakość, by być pewnym, że odpowiadają jego wizerunkowi i wysokim standardom.

Siedziba firmy mieści się w Carbon-Blanc, w odległości 10 minut od miasta Bordeaux. Roczny obrót producenta to około 20mln Euro i 6mln butelek. Potencjał firmy jest ogromny - dziennie są w stanie zabutelkować 100 000 butelek, a magazyn mieści ich aż 10mln! To wiarygodny i profesjonalny Partner, skoncentrowany na jakości i tradycji. Przy tym wszystkim pozostający nadal firmą rodzinną, zarządzaną obecnie przez Prezesa Zarządu Rolanda Quancard.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.