Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie
Tenuta Valleselle Tinazzi

Tenuta Valleselle Tinazzi

Tenuta Valleselle to urocza, położona wśród wzgórz posiadłość, niedaleko umiejscowionej nad jeziorem Garda, miejscowości Bardolino. Zabudowania otoczone są rozległymi winnicami i gajami oliwnymi. Winnica została zakupiona w 1986 roku i po starannej renowacji, stała się drugą w Veneto należącą do rodziny Tinazzi. Ich winiarska historia sięga lat 60-tych XX w. kiedy to Eugenio Tinazzi założył małą winnicę produkującą i sprzedającą lokalne, proste wina. Pracując z wielkim zaangażowaniem i pasją w latach 70-tych przeniósł produkcję i siedzibę do Cavaion Veronese, które stało się centrum dowodzenia winnicy na kolejne 20 lat. Dziś winnicą zarządza jego syn Gian Andrea Tinazzi wraz ze swoimi dziećmi: synem Giorgio oraz córką Francescą. W ofercie winnicy znajdują się wina z wszystkich apelacji Veneto.

Znajdziemy tu znakomite Amarone della Valpolicella, skoncentrowane Ripasso, owocową i harmonijną Valpolicellę, Bardolino, a także świeże i delikatne Soave i Pinot Grigio.

Winnica jest świetnie przygotowana do podejmowania gości. Oferuje bogaty program warsztatów zarówno winiarskich jak i kulinarnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wina rodziny Tinazzi również z regionu Puglia.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.