Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie

Pascual Toso

Kiedy w połowie lat 80-tych XIXw. Pascual Toso wyruszał z włoskiego Piemontu do Argentyny, nie przypuszczał, że będzie założycielem piwnic, które należą dziś do najstarszych i najbardziej cenionych w tym kraju. Stało się tak za sprawą bardzo wysokiej i niekwestionowanej jakości produktów oraz nienagannie prowadzonej od już 125 lat działalności handlowej. Pascual Toso rozpoczął swoją działalność od kupienia w 1890 roku pierwszej piwnicy w San Jose. Na początku XX wieku dokupił także posiadłość „Las Barrancas” w departamencie Maipu, gdzie zbudował winiarnię i piwnicę win. Usytuowanie w zachwycającej lokalizacji, z najlepszą jakością gleby, idealnym klimatem i środowiskiem sprawia, że do dziś produkuje się tam eleganckie wina z wyselekcjonowanych gatunków winogron.

Winiarnia korzysta z najnowszych zdobyczy technologicznych w zakresie enologii, a konsultuje je światowej sławy winemaker Paul Hobbs.

Oferują wina najlepszej klasy za rozsądne pieniądze dla klientów z całego świata. Pascual Toso jest jedną z przodujących marek Argentyny, z olbrzymim rozwojem na przestrzeni ostatnich lat. Na swoim koncie mają tytuł najlepszej winnicy w Argentynie oraz wiele nagród i medali dla ich poszczególnych win.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.