Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie

Kuchnia Otwarta to restauracja codzienna

Kuchnia Otwarta to nowy koncept gastronomiczny, dla którego stworzyliśmy własne określenie comfort dining.
Comfort dining to doświadczenie kulinarne na poziomie fine dining w przyjaznej cenie i w swobodnej rodzinnej atmosferze sąsiedzkiej restauracji.

Jesteśmy lokalem sąsiedzkim, którego celem są silne, przyjacielskie relacje z mieszkańcami Wilanowa i okolicy. Kierunek kuchni: polska kuchnia modernistyczna – według autorskiej wizji naszego Szefa Kuchni Michała Molendy. W naszej kuchni opieramy się na sezonowych produktach od lokalnych polskich dostawców.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości kolejną fazą naszego rozwoju jest poszerzenie selekcji win i szampanów – w ofercie mamy wybór ok. 50 win z różnych regionów Świata – oraz nową formułę sprzedaży Wino Otwarte.


Ta formuła oparta jest na opłacie degustacyjnej doliczanej do półkowej ceny butelki. Cena ta nie odbiega znacząco od ceny w salonach winiarskich importera win Firmy Wina i Alkohole świata M&P.
Koncept Wino Otwarte pozwala naszym gościom spróbować win z najlepszych winnic na świecie w bardzo przystępnych cenach. Dodatkiem do rozbudowanej oferty win jest specjalnie skomponowane ‘ polskie tapas ‘ menu. Dzięki takiej formie nasi goście mogą w niezobowiązującej sąsiedzkiej atmosferze spędzić miło czas przy dobrym winie i przekąskach.

W ofercie Kuchni Otwartej możemy znaleźć wina od znakomitych producentów winiarskich takich jak:  Maison Albert Bichot, De Stefani, Castellare Di Castellina, Bastianich, Caparzo, Brunel de la Gardine, Speri, Kleine Zalze, Tabali, Pascual Toso.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.