W ramach witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej

Dział handlowy

Dariusz Sokołowski Dyrektor Handlowy / Commercial Director d.sokolowski@wina-mp.pl

Robert Groszyk Krajowy Kierownik Sprzedaży +48 503 005 580 robert.groszyk@wina-mp.pl

Piotr Łysiak Krajowy Kierownik Sprzedaży +48 600 040 541 piotr.lysiak@wina-mp.pl

Kamil Stolarski Krajowy Kierownik Sprzedaży +48 503 005 551 kamil.stolarski@wina-mp.pl

Rafał Głowacki Krajowy Kierownik Sprzedaży +48 792 360 359 rafal.glowacki@wina-mp.pl

Wojciech Ciećwierz Krajowy Kierownik Sprzedaży +48 694 455 566 wojciech.ciecwierz@wina-mp.pl

Robert Nuszkowski Krajowy Kierownik Sprzedaży +48 690 489 592 robert.nuszkowski@wina-mp.pl

Jacek Zmarzły Krajowy Kierownik Sprzedaży +48 690 489 591 jacek.zmarzly@wina-mp.pl

Marcin Domaszczyński Manager ds. Horeca / On Trade +48 513 047 511 marcin.domaszczynski@wina-mp.pl

Michał Bald Krajowy Kierownik Sprzedaży +48 602 339 439 michal.bald@wina-mp.pl

Krzysztof Rybicki Area Sales Manager krzysztof.rybicki@wina-mp.pl +48 690 389 157

Bogdan Migas Country Horeca Manager +48 504 872 766 bogdan.migas@wina-mp.pl

Marcin Lewandowski Cigar Business Development Manager +48 606 332 352 marcin.lewandowski@wina-mp.pl

Dział B2B

Małgorzata Masiak Dyrektor Rynku B2B malgorzata.masiak@wina-mp.pl

Anna Banasik Specjalista ds. Obsługi klienta biznesowego +48 605 634 938 anna.banasik@wina-mp.pl

Katarzyna Szewczyk Specjalista ds. Obsługi klienta biznesowego +48 501 126 565 katarzyna.szewczyk@wina-mp.pl

Mariusz Masiak Ambasador Whisky +48 502 329 233 mariusz.masiak@wina-mp.pl

Barbara Więcek Specjalista ds. Obsługi klienta biznesowego +48 690 389 435 barbara.wiecek@wina-mp.pl

Martyna Przyborowska Specjalista ds. Obsługi klienta biznesowego +48 502 135 082 martyna.przyborowska@wina-mp.pl

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.