W ramach witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej

Dział handlowy

Dariusz Sokołowski Dyrektor Handlowy / Commercial Director +48 505 030 700 d.sokolowski[a]wina-mp.pl

Jacek Kaszuba Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 517 070 766 jkaszuba[a]wina-mp.pl

Robert Groszyk Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 503 005 580 robert.groszyk[a]wina-mp.pl

Piotr Łysiak Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 600 040 541 piotr.lysiak[a]wina-mp.pl

Kamil Stolarski Krajowy Kierownik Sprzedaży +48 503 005 551 kamil.stolarski[a]wina-mp.pl

Rafał Głowacki Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 792 360 359 rafal.glowacki[a]wina-mp.pl

Wojciech Ciećwierz Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 694 455 566 wojciech.ciecwierz[a]wina-mp.pl

Robert Nuszkowski Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 690 489 592 robert.nuszkowski[a]wina-mp.pl

Jacek Zmarzły Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 690 489 591 jacek.zmarzly[a]wina-mp.pl

Marcin Domaszczyński Manager ds. Horeca / On Trade +48 513 047 511 marcin.domaszczynski[a]wina-mp.pl

Michał Bald Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 602 339 439 michal.bald[a]wina-mp.pl

Piotr Wołczecki Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 504 895 404 piotr.wolczecki[a]wina-mp.pl

Adrian Kaczorowski Specjalista ds. rynku tradycyjnego +48 515 745 282 adrian.kaczorowski[a]wina-mp.pl

Paweł Sikora Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 796 452 413 pawel.sikora[a]wina-mp.pl

Dział B2B

Małgorzata Masiak Dyrektor Rynku B2B +48 505 045 568 malgorzata.masiak[a]wina-mp.pl

Anna Banasik Specjalista ds. Obsługi klienta biznesowego +48 605 634 938 anna.banasik[a]wina-mp.pl

Katarzyna Szewczyk Specjalista ds. Obsługi klienta biznesowego +48 501 126 565 katarzyna.szewczyk[a]wina-mp.pl

Magdalena Cała Doradca ds. Win i Alkoholi +48 516 859 319 magdalena.cala[a]wina-mp.pl

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.