W ramach witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej

O wydarzeniu

Szanowni Państwo,


Z ciężkim sercem ogłaszamy, że zaplanowany na październik nasz doroczny festiwal OSWiA, a także przesuwany już wcześniej Whisky&Friends nie odbędą się w 2020 roku. Sytuacja pandemii jest trudna do przewidzenia i nie wiemy jak się będzie rozwijać. Trudno też dziś szacować jakie obostrzenia rządowe będą obowiązywać w październiku, gdyż sytuacja zmienia się dość  dynamicznie. Nie chcemy przekładać wydarzenia gdyż trudno powiedzieć kiedy będzie realna szansa na zorganizowanie tak dużego festiwalu. Nie chcemy też nikogo narażać – moglibyśmy oczywiście podzielić każdy festiwalowy dzień na 2 czy 3 tury i wpuszczać na nie minimalną ilość osób, ale… to już nie byłoby to samo…


To jest nasze i Wasze święto – chcielibyśmy, żeby tak jak zawsze odbyło się w luźnej, swobodnej, niemal rodzinnej atmosferze. Z drugiej strony nasze  festiwale to duże przedsięwzięcia angażujące ponad stu zagranicznych wystawców i wymagające ogromnego nakładu pracy, dlatego już dziś, na dwa miesiące przed wydarzeniem, musieliśmy podjąć tę dla nas trudną decyzję.


Postaramy się zrobić co w naszej mocy, żeby możliwie najlepiej zrekompensować wszystkim fanom dobrych alkoholi brak tego wydarzenia w tradycyjnej formie. Na październik – miesiąc festiwalowy – przygotowujemy cały zestaw aktywności online m.in degustacji oraz wyjątkowych ofert specjalnych. O wszystkich będziemy Was na bieżąco informować.


Osoby, które zakupiły już bilety na festiwal będą mogły oczywiście wymienić je na produkty z naszej oferty. Wymiana może być dokonana już teraz lub możecie Państwo poczekać i skorzystać z październikowych super atrakcyjnych ofert


Do zobaczenia online w październiku. 


Mamy nadzieję, że szybko zapomnimy o trudnym roku 2020, a 2021 będzie dla nas wszystkich łaskawszy i będziemy mogli powrócić do tego co lubimy najbardziej czyli do spotkań na żywo.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.