W ramach witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej

Czym jest W&F?

Szanowni Państwo,

 
W świetle zaostrzającej się sytuacji epidemiologicznej, o której rozwoju trudno dziś przewidywać, postanowiliśmy przesunąć termin naszego  festiwalu. Nie wiemy z jaką sytuacją będziemy mieć w Polsce do czynienia za miesiąc. Może wszystko wróci do normy, a może  jeszcze nie. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze i działając odpowiedzialnie, nie widzimy na dziś innej możliwości niż taka decyzja. 


Oczywiście wszystkie do tej pory zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Whisky & Friends?

To już V edycja festiwalu Whisky & Friends -wydarzenia, które będzie niezapomnianą podróżą po świecie whisky szkockiej, japońskiej, irlandzkiej, indyjskiej oraz amerykańskich bourbon’ów. Tradycyjnie będą także producenci koniaków, rumów, grappy, calvadosu i innych mocnych alkoholi. Wśród  40-tu stoisk wystawców i niemal 200-tu znakomitych trunków, każdy uczestnik festiwalu znajdzie coś dla siebie

 

20 czerwca 2020
Godz. 11:00 - 21:00

  

Dodatkowo odbędą się degustacje MasterClass prowadzone przez przedstawicieli destylarni - jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o zapisach na te kameralne prezentacje zadecyduje kolejność zgłoszeń. Lista dostępnych degustacji MasterClass pojawi się na stronie w dniu 7 lutego 2020.

Na stanowiskach znajdą Państwo zarówno trunki dostępne  w ramach biletu wejściowego, jak również przygotowaliśmy wiele propozycji alkoholi wybitnych, które rzadko pojawiają się na zwykłych spotkaniach towarzyskich, a nawet na festiwalach branżowych. Oferta ta dostępna będzie dla osób, które zechcą wykupić dodatkowe kupony. Zapraszamy na radosne degustowanie znakomitych trunków w gronie dobrych przyjaciół. Nasz festiwal dedykujemy wszystkim koneserom, pasjonatom i smakoszom tych różnorodnych alkoholi. Podczas Whisky & Friends można będzie zamówić, a także zakupić większość prezentowanych trunków w specjalnych festiwalowych cenach

 

Odwiedź nas

Renaissance Warsaw Airport Hotel

Żwirki i Wigury 1H

00-906 Warszawa

 

Renaissance Warsaw Airport to pięciogwiazdkowy hotel usytuowany naprzeciwko Lotniska Chopina w Warszawie. Oddalony zaledwie 10 km od centrum miasta jest z nim bardzo dobrze skomunikowany. Jeśli przylecisz samolotem z innego miasta – dotrzesz do nas pięciominutowym spacerkiem. Jeśli jesteś z Warszawy to samochodem z centrum dojedziesz w ok. 15 minut. Możesz też skorzystać z szybkiej kolei miejskiej.

O wydarzeniu

Whisky & Friends dedykujemy wszystkim sympatykom alkoholi, których moc przekracza 18%. Program festiwalu obejmuje degustację wszystkich prezentowanych tego dnia whisky oraz innych alkoholi mocnych, a także prelekcje MasterClass. Podczas wydarzenia można będzie zamówić, a także zakupić większość prezentowanych trunków w specjalnych festiwalowych cenach.


Bilety na Whisky & Friends można nabyć do dnia 20.06.2020 lub w dniu festiwalu na miejscu (o ile bilety będą jeszcze dostępne).


Bilety na degustacje MasterClass będzie można zakupić od 7 lutego wyłącznie drogą elektroniczną.

  • Cena biletu na festiwal do 17 kwietnia włącznie – 99 zł
  • Cena biletu nabytego na miejscu w dniu festiwalu – 130 zł


Zakup dodatkowych kuponów, uprawniających do degustacji płatnych alkoholi jest możliwy w pakietach promocyjnych w przedsprzedaży internetowej:

  • Pakiet kuponów o wartości 120 zł w cenie 100 zł
  • Pakiet kuponów o wartości 250 zł w cenie 200 zł


lub na miejscu w dniu festiwalu. Tu już pakiety promocyjne nie będą obowiązywać  - tj. np. płacąc 100 zł otrzymacie Państwo kupony o wartości 100 zł.


W ramach zakupu biletu podstawowego na Whisky & Friends kupujący otrzymuje opaskę festiwalową uprawniającą do degustacji kilkudziesięciu whisky na stoiskach Wystawców, kieliszek degustacyjny oraz festiwalowy cennik produktów i dodatkowo kilka drobnych niespodzianek.

  

Zakupu biletów na degustacje MasterClass można dokonać dopiero po uprzednim zakupie biletu podstawowego.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.