W ramach witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej

Czym jest W&F?

Szanowni Państwo,


Niestety po raz kolejny jesteśmy zmuszeni zmienić datę naszego festiwalu Whisky&Friends. Sytuacja epidemiczna oraz obowiązujące obecnie w Polsce regulacje prawne nie pozwalają na jego przeprowadzenie w terminie czerwcowym. Trudno jest nam jednak wyobrazić sobie sytuację, że miałby się wcale nie odbyć w tym roku, dlatego postanowiliśmy go połączyć z naszym corocznym, jesiennym Ogólnopolskim Salonem Win i Alkoholi Mocnych, którego już 11-ta edycja zaplanowana jest na październik 2020r.


W takiej sytuacji nowa data Whisky&Friends to 15 października (czwartek), a dzień wcześniej tj 14.10 odbędzie się dzień wina w ramach OSWiA. Festiwal odbędzie się w tradycyjnym dla OSWiA miejscu – czyli klimatycznej Fortecy, przy ul. Zakroczymskiej 12 w Warszawie. 


Zakupione dotychczas bilety wejściowe zachowują swoją ważność – szczegółowe informacje zostaną przekazane posiadaczom takich biletów. 


 Whisky&Friends to też zawsze okazja do super zakupów w atrakcyjnych cenach. Wiemy, że niektórzy z Was bardzo na nie czekają, dlatego też już w czerwcu będzie można skorzystać ze słynnej „książeczki festiwalowej” – tym razem w wersji elektronicznej. Specjalne rabaty będą obowiązywały od 15 do 30 czerwca. 


Nie jest łatwo pisać takie informacje. Nasze festiwale tak samo jak są frajdą dla Was, są też naszym świętem. To wtedy widać prawdziwą interakcję pomiędzy całą rodziną miłośników dobrej whisky: jej producentem, dystrybutorem i fanem. Ta wymiana poglądów, radość z zobaczenia znajomych, których tylko raz czy dwa do roku spotykamy, serdeczne uśmiechy i rodzinna atmosfera są bezcenne. Każdego roku mieliśmy dwie szanse na spotkanie – wiosną na Whisky&Friends i jesienią na OSWiA. W tym roku musimy ze zdwojoną energią wszyscy zobaczyć się w październiku.
Whisky & Friends?

To już V edycja festiwalu Whisky & Friends -wydarzenia, które będzie niezapomnianą podróżą po świecie whisky szkockiej, japońskiej, irlandzkiej, indyjskiej oraz amerykańskich bourbon’ów. Tradycyjnie będą także producenci koniaków, rumów, grappy, calvadosu i innych mocnych alkoholi. Wśród  40-tu stoisk wystawców i niemal 200-tu znakomitych trunków, każdy uczestnik festiwalu znajdzie coś dla siebie

 

15 październik 2020
Godz. 11:00 - 21:00

  

Dodatkowo odbędą się degustacje MasterClass prowadzone przez przedstawicieli destylarni - jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o zapisach na te kameralne prezentacje zadecyduje kolejność zgłoszeń. Lista dostępnych degustacji MasterClass pojawi się na stronie w dniu 7 lutego 2020.

Na stanowiskach znajdą Państwo zarówno trunki dostępne  w ramach biletu wejściowego, jak również przygotowaliśmy wiele propozycji alkoholi wybitnych, które rzadko pojawiają się na zwykłych spotkaniach towarzyskich, a nawet na festiwalach branżowych. Oferta ta dostępna będzie dla osób, które zechcą wykupić dodatkowe kupony. Zapraszamy na radosne degustowanie znakomitych trunków w gronie dobrych przyjaciół. Nasz festiwal dedykujemy wszystkim koneserom, pasjonatom i smakoszom tych różnorodnych alkoholi. Podczas Whisky & Friends można będzie zamówić, a także zakupić większość prezentowanych trunków w specjalnych festiwalowych cenach

 

Odwiedź nas

Forteca

Zakroczymska 12

00-225 Warszawa

 

O wydarzeniu

Whisky & Friends dedykujemy wszystkim sympatykom alkoholi, których moc przekracza 18%. Program festiwalu obejmuje degustację wszystkich prezentowanych tego dnia whisky oraz innych alkoholi mocnych, a także prelekcje MasterClass. Podczas wydarzenia można będzie zamówić, a także zakupić większość prezentowanych trunków w specjalnych festiwalowych cenach.


Bilety na Whisky & Friends można nabyć do dnia 15.10.2020 lub w dniu festiwalu na miejscu (o ile bilety będą jeszcze dostępne).


Bilety na degustacje MasterClass będzie można zakupić od 7 lutego wyłącznie drogą elektroniczną.

  • Cena biletu na festiwal do 15 października włącznie – 99 zł
  • Cena biletu nabytego na miejscu w dniu festiwalu – 130 zł


Zakup dodatkowych kuponów, uprawniających do degustacji płatnych alkoholi jest możliwy w pakietach promocyjnych w przedsprzedaży internetowej:

  • Pakiet kuponów o wartości 120 zł w cenie 100 zł
  • Pakiet kuponów o wartości 250 zł w cenie 200 zł


lub na miejscu w dniu festiwalu. Tu już pakiety promocyjne nie będą obowiązywać  - tj. np. płacąc 100 zł otrzymacie Państwo kupony o wartości 100 zł.


W ramach zakupu biletu podstawowego na Whisky & Friends kupujący otrzymuje opaskę festiwalową uprawniającą do degustacji kilkudziesięciu whisky na stoiskach Wystawców, kieliszek degustacyjny oraz festiwalowy cennik produktów i dodatkowo kilka drobnych niespodzianek.

  

Zakupu biletów na degustacje MasterClass można dokonać dopiero po uprzednim zakupie biletu podstawowego.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.