Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie

Traversa

Traversa to największa winiarnia w Urugwaju z roczną produkcją ponad 10,5 mln litrów wina. Firma jest obecnie w rękach drugiego pokolenia włoskich imigrantów (jest ich własnością i jest przez nich zarządzana). Jest bardzo dobrze rozwinięta technologicznie i produkuje wysokiej jakości wina opierając się zarówno na tradycji jak i nowoczesnych metodach produkcji.

Każdy z członków rodziny Traversa ma swój udział w tworzeniu win. Ktoś zajmuje się nadzorem nad nowymi nasadzeniami, ktoś inny dbaniem o te już istniejące, jeszcze inni procesami winifikacji, butelkowania, dystrybucji i marketingu. Chcą wszystkiego sami dopilnować, dbając o możliwie najwyższą jakość win i najlepszy rezultat ciężkiej pracy.

Głównym szczepem uprawianym w winnicy jest charakterystyczny dla całego Urugwaju Tannat. Dający wina harmonijne, o intensywnym aromacie czerwonych owoców i bogactwie pikantnych nut.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.