W ramach witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej
Scotto Cellars

Scotto Cellars

Korzenie winiarskie Scotto Cellars sięgają początku XX wieku, kiedy to w 1903 roku rodzina wyemigrowała z Włoch do USA, gdzie osiedliła się w Nowym Yorku. Zajęli się tu produkcją win, które następnie sprzedawali w gąsiorach w formie obwoźnej, prosto z wozu zaprzężonego w konia. Kilka lat później otworzyli sklep z alkoholami, który istnieje do dziś.

Kalifornijska historia rodziny rozpoczęła się wraz z dziadkiem Anthony’m, który w roku 1963 przeprowadził się tu wraz z rodziną z Nowojorskiego Brooklynu. Dziś nie ma go już z nami, ale jego doświadczenie i zaszczepiona miłość do wina została z jego wnukami, którzy dziś zarządzają winnicą. Na zawsze w ich wspomnieniach pozostaną chwile, gdy przy niedzielnej kolacji starał się im wpoić, że najlepsze w winie jest to, że można je dzielić z rodziną i przyjaciółmi.

Dziś piąte, amerykańskie pokolenie rodziny produkuje pełne słońca wina w bardzo wielu liniach produktowych. Dystrybuując je zarówno na rynku lokalnym jak i międzynarodowym, mając nadzieję, że służą one radości konsumentów na całym świecie.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.