Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie

Padro I Familia

Padró & Co. jest ekskluzywną linią hiszpańskich wermutów wytwarzanych od ponad stu lat i pięciu pokoleń w duchu rodzinnej tradycji i doświadczenia przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Każdy etap procesu produkcji wermutu, od winogron po opakowanie, odbywa się w rodzinnej winnicy Padró w małej wiosce Bràfim w Tarragonie w Katalonii. Jest to serce produkcji wermutu w Hiszpanii, a rodzina Padró produkuje tam swoje wina i wermuty od 1886 roku. W przeszłości swoje produkty sprzedawali wyłącznie w beczkach aż do połowy XX wieku, kiedy zaczęli wykorzystywać szklane butelki. Linia Padró & Co. zadebiutowała w 2016 roku i od samego początku spotkała się z bardzo dobrym odbiorem przez konsumentów, jak i profesjonalistów. Od tego czasu otrzymała wiele nagród i prestiżowych wyróżnień na całym świecie za swą jakość i dbałość o szczegóły, jeśli chodzi o opakowanie. 


Specjalne esencje i wywary skrupulatnie wyselekcjonowanych aromatycznych ziół i skórek cytryn oraz pomarańczy są mieszane w odpowiednich proporcjach z winem bazowym, pochodzącym z winogron zbieranych z własnych posiadłości. Następnie wermuty dojrzewają w beczkach (dębowych czy kasztanowych o różnej wielkości), dzięki czemu każdy wermut uzyskuje swój unikalny styl i charakter w aromacie i smaku. Całe obecne pokolenie rodziny Padro pracuje codziennie w winnicy i wokół niej, a filozofia rodziny Padró pozostaje bez zmian: trzymaj się swoich tradycji, rób to, co umiesz robić najlepiej, jak tylko potrafisz i połącz tę wiedzę z polotem i nowoczesnością.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.