Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie
Maison Albert Bichot

Maison Albert Bichot

Nie sposób przedstawić taki dom winiarski jak ALBERT BICHOT na jednej stronie naszego katalogu.

Producent ten jest właścicielem jednych z najlepszych posiadłości w całej Burgundii, najznakomitszych działek Grand Cru, 1-er Cru, zarówno w Chablis, Cotes de Nuits jak i Beaune. Swoją działalność rozpoczął w 1831 roku jako znaczący negocjant w regionie Burgundii w Beaune. Gromadząc kapitał, w następnych dziesięcioleciach, kolejne generacje rodu Bichot konsekwentnie rozwijały działalność firmy dokupując znakomite posiadłości. Przez cztery pokolenia firma przekształciła się w jednego z najważniejszych producentów i negocjantów.

W chwili obecnej firma zarządzana jest przez Alberica Bichot, który pełen szacunku dla historii firmy dba o dostosowanie Domu Winiarskiego Albert Bichot do nowych wymagań rynku. I robi to na tyle doskonale, że w prestiżowym konkursie International Wine Challenge 2017 Albert Bichot został uznany najlepszym producentem win czerwonych na świecie.

Niech selekcja produktów tego znakomitego producenta, którą znajdziecie Państwo na kolejnych stronach tego katalogu, sama powie o jego wielkości.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.