Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie
Chateau Brunel De La Gardine

Chateau Brunel De La Gardine

Gaston Brunel, kupił posiadłość La Gardine aby zapewnić bezpieczne schronienie swojej rodzinie podczas II Wojny Światowej. Dzisiejsze Chateau de La Gardine to owoc jego ciężkiej pracy, znakomitego terroir Chateauneuf du Pape i starań kolejnych pokoleń rodziny Brunel.

Hołdując starym tradycjom i skupiając się na wysokiej jakości, posiadają obecnie 53 hektary w samym sercu Chateauneuf du Pape. Sławę zawdzięczają nie tylko wspaniałej jakości winom, ale także specjalnej butelce, zaprojektowanej przez Gastona. Jej kształt ma przywodzić na myśl stare, dmuchane ustami butelki, takie jakie Gaston znalazł w swojej piwnicy. Ta butelka jest zastrzeżonym znakiem towarowym dla La Gardine. Choć to Chateauneuf du Pape jest dumą i perłą rodziny Brunel, kolejne pokolenia rozszerzyły portfolio o kilka innych, najznakomitszych apelacji. W tym celu starannie wyselekcjonowali rolników uprawiających winogrona w apelacjach Vacqueyras, Gigondas, Hermitage, Crozes-Hermitage i Condrieu. Produkowane w nich wina ujęli pod wspólną marką Brunel de La Gardine.

W roku 1998 rodzina Brunel zakupiła 40-to hektarową posiadłość Château Saint Roch, położoną w Roquemaure w regionie Lirac. Znakomity potencjał tego miejsca jest obecnie wykorzystywany przez Evę Brunel - enologa, zawiadującego zarówno Saint Roch jak i macierzystym Chateau de la Gardine. Znany wszystkim koneserom wina ekspert - R.Parker, powiedział o tym miejscu: „nie przeoczcie posiadłości Chateau Saint Roch, możemy się stamtąd spodziewać naprawdę niezwykłych win”.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.