W ramach witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej

Pokochasz albo znienawidzisz - 28.05.2021 - 19:00 Kup bilet

Wszystkie kategorie
Bodegas Piedemonte

Bodegas Piedemonte

Bodegas Piedemonte to nowoczesna, prężnie rozwijająca się winnica, bazująca na wysokiej jakości swoich produktów. Tworzy szeroką linię win, począwszy od przyjemnych i młodych jednoszczepowych do znakomitych i dobrze zbudowanych win z linii Crianza i Reserva.

Winnica została założona w 1992r. w historycznym mieście Olite, w hiszpańskim regionie Navarra. Powierzchnia upraw wynosi 300ha, które położone są w kilku lokalizacjach podregionu Ribera Alta de la D.O Navarra, dając dzięki temu szerokie spektrum terroir. Wśród upraw znajdują się tradycyjne winogrona regionu jak Garnacha, Tempranillo, Graciano i Viura, oraz odmiany francuskie: Merlot, Cabernet Sauvignon i Chardonnay.

W piwnicach, w idealnej temperaturze i wilgotności leżakuje 4000 beczek pełnych wina, a młody, doskonale wykształcony i zorientowany na sukces zespół, słuchając potrzeb rynku, tworzy wina zakorzenione w długiej tradycji winiarstwa regionu, a jednocześnie odpowiadające współczesnemu konsumentowi.

Region Navarra obejmuje powierzchnię 18000 hektarów i jest jedną z najstarszych denominacji w Hiszpanii. Słynie na całym świecie jako miejsce produkcji wysokiej jakości win łączących w sobie tradycję i nowoczesność.

Produkty producenta Bodegas Piedemonte

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.