Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie
Bodegas Piedemonte

Bodegas Piedemonte

Bodegas Piedemonte to nowoczesna, prężnie rozwijająca się winnica, bazująca na wysokiej jakości swoich produktów. Tworzy szeroką linię win, począwszy od przyjemnych i młodych jednoszczepowych do znakomitych i dobrze zbudowanych win z linii Crianza i Reserva.

Winnica została założona w 1992r. w historycznym mieście Olite, w hiszpańskim regionie Navarra. Powierzchnia upraw wynosi 300ha, które położone są w kilku lokalizacjach podregionu Ribera Alta de la D.O Navarra, dając dzięki temu szerokie spektrum terroir. Wśród upraw znajdują się tradycyjne winogrona regionu jak Garnacha, Tempranillo, Graciano i Viura, oraz odmiany francuskie: Merlot, Cabernet Sauvignon i Chardonnay.

W piwnicach, w idealnej temperaturze i wilgotności leżakuje 4000 beczek pełnych wina, a młody, doskonale wykształcony i zorientowany na sukces zespół, słuchając potrzeb rynku, tworzy wina zakorzenione w długiej tradycji winiarstwa regionu, a jednocześnie odpowiadające współczesnemu konsumentowi.

Region Navarra obejmuje powierzchnię 18000 hektarów i jest jedną z najstarszych denominacji w Hiszpanii. Słynie na całym świecie jako miejsce produkcji wysokiej jakości win łączących w sobie tradycję i nowoczesność.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.