Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej
Wszystkie kategorie

Casas Patronales

Rodzina Castro, która jest właścicielem Casas Patronales to doświadczeni i znakomici farmerzy - specjaliści w zakresie uprawy winorośli, choć nie tylko. Zajmują się także produkcją i eksportem świeżych owoców. Obecnie posiadają 300 hektarową posiadłość zlokalizowaną w Dolinie Maule, a dokładnie w słynących ze znakomitego mikroklimatu okolicach San Clemente. Początkowo, przez wiele lat posiadłość zajmowała się wyłącznie uprawą winogron, z których m.in. tak znani producenci jak Concha i Toro oraz Vina San Pedro produkowali swoje wina.

W 1994 roku, obecnie zarządzający winiarnią Juan Pablo Castro wraz z Partnerami, zdecydował o powołaniu do życia własnej marki. Tak powstała marka CASAS PATRONALES, pod którą produkowane są dzisiaj wina pochodzące z najlepszych działek farmy. Nad jakością win czuwa zespół złożony z młodych winemakerów. Winnica rozwija się bardzo dynamicznie. Dzisiaj nowoczesna linia produkcyjna posiada stalowe tanki, które pozwalają jednocześnie prowadzić winifikację 2 600 000 litrów wina, piwnice wyposażone w beczki z amerykańskiego i francuskiego dębu, w których starzone są wina klasy Reserva.

Zbiory wszystkich odmian produkowanych przez Casas Patronales odbywają się wyłącznie ręcznie od początku kwietnia i trwają nie dłużej niż do połowy maja. Wszystkie działania prowadzone przez winnicę mają jeden wspólny cel - osiągnięcie jak najwyższej jakości win.

Wybrane marki

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem serwisu.