Produkty (0)
Nie znaleziono produktów dla ""
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zobacz promocyjne produkty.
Przejdź z nami przez wspaniałe pozycję z winnicy Alvarez y Diez!
Odkryj orzeźwiające wina z hiszpańskiej winnicy Alvarez y Diez z regionu Rueda. W cenie degustacja w luźnej atmosferze, pyszne przystawki i dawka dobrego humoru pod okiem prowadzącego Jacka Gopaniuka.
Tym razem zabierzemy cię na przygodę zwaną ORZEŹWIENIEM.
Przejdź z nami przez wspaniałe pozycje z winnicy Alvarez y Diez, której winogrona są zbierane specjalnie w nocy, byśmy mogli poczuć ich wspaniały smak i aromat!
Jest to kolejny szybki format degustacji który tak pokochaliście w naszym Oliwskim salonie - atmosfera jak zawsze będzie luźna, degustację oprawimy w pyszne przystawki oraz ogromną dawkę dobrego humoru.
Wiedzę przeplatamy masą żartów oraz wspólnej kontemplacji nad tym jak bardzo wino nam smakuje (oczywiście wino zawsze smakuje :) )
"Pozwól mi wyrwać się na chwilę z tego upału byśmy miło spędzili czas przy kieliszku tego wyjątkowego wina" ~ Prowadzący, Jacek Gopaniuk
Cena biletu: 40zł/os.
Bilet znajduje się w Twoich zamówieniach
Klikając „Akceptuję", zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Dowiedz się więcej