Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich

O nas

Firma M&P Pavlina Sp. z o.o. Sp. komandytowa, jest właścicielem marki M&P Alkohole i Wina Świata, obecnej na rynku już od 1996 roku. Na chwilę obecną posiadamy 21 ekskluzywnych salonów z wysokiej jakości winami i alkoholami mocnymi, jeden prestiżowy Whisky&Cognac Club, biura sprzedaży bezpośredniej przez telefon oraz zespół przedstawicieli handlowych w całej Polsce.

 

Importujemy wina i alkohole mocne z niemal całego świata – zarówno trunki unikatowe, jak i popularne. Na półkach naszych salonów można znaleźć ponad 2300 tytułów, które sprowadzamy bezpośrednio od producentów. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 90 dostawcami zagranicznymi oraz wieloma polskimi dostawcami lokalnych alkoholi. Stworzyliśmy również 3 własne marki wódek: dwie należące do kategorii Premium - Pawlina i Dwór Polski oraz Starosta – z kategorii mainstream.

 

Współpracujemy z tak znaczącymi dostawcami jak m.in:

  • W kategorii Whisky: BenRiach, GlenDronach, Sprinbank i Kilchoman ze Szkocji, Nikka z Japonii oraz Blanton’s Bourbon z USA.
  • W kategorii win: Castellare di Castelina and Speri (Włochy), McWilliams (Australia), Pascual Toso (Argentyna), Tabali (Chile), Recanati (Izrael), Brunel de la Gardine (Francja), Waipara West (Nowa Zelandia) , PradoRey i Bodegas Farina (Hiszpania) i wiele, wiele innych.

 

W naszym portfolio znajdują się również 3 linie koniaku, najlepsza meksykańska Tequila, Rum Barcelo z Dominikany, grappa i likiery od włoskiego Ronera oraz wermuty, absynt, calvados…

 

Pracujemy na rynku HoReCa  oraz w sektorach B2B i B2C. Ponad 15 tysięcy stałych klientów odwiedza nasze salony, w sektorze B2B jesteśmy dostawcą wielu znanych i cenionych firm.

 
Nasze salony