Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich

VIII OSWiA

To już ósmy raz mieliśmy ogromną przyjemność gościć Państwa na naszym dorocznym święcie. Po raz pierwszy festiwal odbył się w nowej - dwudniowej formule. Pierwszy dzień poświęcony był winom – na kilkudziesięciu producenckich stanowiskach można było spróbować ponad pięciuset win z niemal całego świata. Na miejscu stawili się nasi wieloletni dostawcy – znani i lubiani, nie sposób tu wymienić ich wszystkich, ale są to m.in. takie marki jak Casas Patronales, Speri, PradoRey czy Recanati. Nie zabrakło również nowości. Gościliśmy dwóch nowych producentów z Włoch: Sycylijska Tasca d’Almerita i Vigneti Zanatta z Sardynii oraz australijskie Chateau Tanunda. Drugiego dnia mury warszawskiej Fortecy zapełniły się mocnymi trunkami. Ponad 300 różnych alkoholi: koniaki, grappy, calvadosy, giny, rumy, likiery, brandy, wódki i bardzo szeroka selekcja whisky z całego świata – każdy miłośnik mocniejszych trunków mógł znaleźć coś dla siebie. Z nowości pojawiły się hiszpańskie i portugalskie brandy oraz jamajski rum.
 
Z wielu opinii wynika, że nasz pomysł rozdzielenia festiwalu na dwa dni spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem i to zarówno wśród klientów jak i naszych dostawców. Już dziś możemy zapewnić, że za rok, w październiku na pewno spotkamy się w tej samej formule.
Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspólnie przeżyć te wyjątkowe, pełne smaku i aromatu dni.
 
Nasze salony