Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich

VI OSWiA

Już po raz szósty warszawska Forteca stała się areną poznawania różnorodnych aromatów i smaków zamkniętych w setkach butelek alkoholi. 8 października odbyła się tam bowiem kolejna, coroczna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Win i Alkoholi M&P. Swoje produkty pokazało niemal 70-ciu naszych dostawców z całego świata. Nie zabrakło win z niemal każdego zakątka - obok szeroko reprezentowanych: Francji, Włoch i Hiszpanii, wszyscy koneserzy mogli spróbować również tych z Portugalii, Niemiec, Austrii, Argentyny, Chile, Urugwaju, Australii, Nowej Zelandii, Kalifornii, RPA czy Izraela.

 

Dla miłośników mocniejszych trunków także niczego nie zabrakło: whisky z 12 szkockich, irlandzkich, japońskich i amerykańskich destylarni, koniaki z trzech wybitnych, niezależnych domów koniakowych, rumy prosto z Dominikany oraz włoskie grappy i likiery. Zdecydowanie każdy z ponad 2500 obecnych gości mógł znaleźć coś dla siebie.

 

To było nasze wielkie święto, podczas którego zarówno my (ogromna ponad 100-tu osobowa rodzina M&P) jak i nasi dostawcy dzieliliśmy się naszą wiedzą i pasją bezpośrednio z Państwem. Taki dzień zdarza się tylko raz w roku - dziękujemy że byliście z nami!!!

Nasze salony