Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich

Strona główna : Informacje > Kontakt

Kontakt

Siedziba firmy
Centrum Logistyczne / Biuro handlowe

Karpin ul. Warszawska 5

05-252 Dąbrówka

 

tel.: 22 350 79 30
fax: 22 350 69 19

sklep@wina-mp.pl

biuro@wina-mp.pl

 

 

 

Dane firmy

M&P Pavlina Sp. z o. o. Sp. k.

ul. Teligi 1A

05-270 Marki

NIP 1251632608
REGON 361324042
KRS 0000578685

 

 

Wiceprezes Zarządu

Zygmunt J. Pawlina


zygmunt@wina-mp.pl

Dyrektor handlowy

Dariusz Sokołowski

d.sokolowski@wina-mp.pl

Dyrektor Rynku B2B

Małgorzata Masiak

+48 505 045 568
malgorzata.masiak@wina-mp.pl

 

Graphic designer

Daniel Ptasiński

+48 793 938 832
daniel@wina-mp.pl

 

Dział zamówień/logistyka

 

+48 512 270 830
zamowienia@wina-mp.pl

 

Dział sprzedaży przez telefon B2B I B2C

 

Doradca ds. Win i Alkoholi

Anna Banasik

+48 605 634 938
anna.banasik@wina-mp.pl

Doradca ds. Win i Alkoholi

Katarzyna Szewczyk

+48 501 126 565
katarzyna.szewczyk@wina-mp.pl

Doradca ds. Win i Alkoholi

Emil Przybysz

+48 733 836 193
emil.przybysz@wina-mp.pl

Doradca ds. Win i Alkoholi

Magdalena Kurzawa

+48 516 859 306
magdalena.kurzawa@wina-mp.pl

 

 

Dział handlowy

 

Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie

Wojciech Ciećwierz

+48 694 455 566
wojciech.ciecwierz@wina-mp.pl

Polska Zachodnia

Rafał Głowacki

+48 792 360 359
rafal.glowacki@wina-mp.pl

Warmiński-mazurskie, Podlaskie

Piotr Łysiak

+48 600 040 541
piotr.lysiak@wina-mp.pl

 

Zachodnio-pomorskie, Pomorskie

Robert Nuszkowski

+48 690 489 592
robert.nuszkowski@wina-mp.pl

Polska Zachodnia

Jacek Zmarzły

+48 690 489 591
jacek.zmarzly@wina-mp.pl

Łódzkie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie

Kamil Stolarski

+48 503 005 551
kamil.stolarski@wina-mp.pl

 

Mazowieckie

Marcin Domaszczyński

+48 513 047 511
marcin.domaszczynski@wina-mp.pl

Mazowieckie

Jacek Kaszuba

+48 517 070 766
jkaszuba@wina-mp.pl

Mazowieckie

Robert Groszyk

+48 503 005 580
robert.groszyk@wina-mp.pl

 

Centralna Polska

Michał Bald

+48 602 339 439
michal.bald@wina-mp.pl

Mazowieckie

Anna Zawalska

+48 506 171 792
anna.zawalska@wina-mp.pl

 

Nasze salony